Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Aleksandra Maj

Aleksandra Maj - galeria

 
zwiń

 • 1975. 09. 11
  Data urodzenia
  Gliwice
 • 1998. 01. 11
  Debiut teatralny
  w roli "Co się przyśniło Czerwonemu Kapturkowi?" Zbigniewa Poprawskiego na scenie Podgórskiego Teatru Lalki i Aktora "Parawan" w Krakowie
 • 2001
  Egzamin eksternistyczny
 • 2003
  Nagroda
  "Żelazna Kurtyna", nagroda w plebiscycie dziennikarzy i widzów dla najlepszej aktorki sezonu 2002/03 w Teatrze im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy

Aktorka. Występowała w teatrach: Podgórskim Lalki i Aktora "Parawan" w Krakowie jako adeptka (1998), Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu jako adeptka (1998-2000), im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy (2000-05), Dramatycznym im. Aleksandra Węgierki w Białystoku (od 2005).

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

Aleksandra Maj w internecie
schowaj

2019.01.05 04:18:06
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Fotos-Art Robert PakaPiotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin Makowski