Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Izabela Noszczyk

Izabela Noszczyk - galeria

 
zwiń

 • 1970. 03. 30
  Data urodzenia
 • 1991. 06. 01
  Debiut teatralny
  w roli Haneczki w "Weselu" Stanisława Wyspiańskiego w reż. Andrzeja Wajdy na scenie Starego Teatru w Krakowie
 • 1993
  Wykształcenie - rok ukończenia studiów
  Wydział Aktorski PWST w Krakowie; dyplom 1996
 • 2001
  Nagroda
  nagroda prezydenta Grudziądza za talent i świadomość warsztatu aktorskiego oraz za to, że przez cały rok bawiła widzów do łez w tytułowej roli w spektaklu "Plumpa, czyś ty zwariowała?"
 • 2003
  Nagroda
  nagroda publiczności za rolę Miriam Cykiert w spektaklu "Cień Józefa" w Teatrze im. Bogusławskiego w Kaliszu na XLIII Kaliskich Spotkaniach Teatralnych
 • 2004
  Nagroda
  nagroda publiczności Teatru im. Bogusławskiego w Kaliszu
 • 2004
  Nagroda
  nagroda publiczności za rolę Rozalindy w przedstawieniu "Jak wam się podoba" Shakespeare'a w T. im. Bogusławskiego w Kaliszu na XLIV Kaliskich Spotkaniach Teatralnych
 • 2016
  Nagroda
  "Złoty Miedziak" za najlepszą rolę drugoplanową za rolę Wdowy w spektaklu „Ich czworo” Gabrieli Zapolskiej na XVII Festiwalu "Oblicza Teatru" w Polkowicach

Aktorka. Występowała w teatrach: Dramatycznym im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy (1992, 1995, 2000), Współczesnym we Wrocławiu (1993-95), Osobowym we Wrocławiu (1996-99). W latach 2001-2008 aktorka Teatru im. Bogusławskiego w Kaliszu. Od roku 2008 występuje w Teatrze im. Jaracza w Łodzi.

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

Inne nagrody dla ważniejszych filmów
pokaż

2019.10.15 01:09:26
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Muzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof Wiktor