Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Rafał Kowal

Rafał Kowal - galeria

 
zwiń

 • 1970
  Data urodzenia
 • 1992. 03. 22
  Debiut teatralny
  w roli Fanfarona II w "Placu Merkurego" Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w reż. Marty Stebnickiej na scenie Teatru STU w Krakowie
 • 1993
  Nagroda
  wyróżnienie za rolę Merkurego w spektaklu "Zdrady miłosne" na XI Ogólnopolskim Przeglądzie Spektakli Dyplomowych Szkół Teatralnych w Łodzi
 • 1993
  Wykształcenie - rok ukończenia studiów
  Wydział Aktorski PWST w Krakowie
 • 1996
  Nagroda
  nagroda prezydenta miasta Gdyni z okazji Dnia Teatru za debiut w spektaklu "Kwartet"
 • 2014
  Nagroda
  Nagroda Prezydenta Miasta Gdyni za role w spektaklach "Joanna Szalona; Królowa" oraz "Sammy" w Teatrze Miejskim w Gdyni

Aktor i kompozytor. W latach 1993-95 występował w Teatrze Współczesnym we Wrocławiu. Od roku 1995 związany z Teatrem Miejskim im. Witolda Gombrowicza w Gdyni. Występował także w Teatrze Dramatycznym w Wałbrzychu (2001).

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

2019.10.03 01:21:45
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Muzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof Wiktor