Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Piotr Mularuk

Piotr Mularuk

 

 • 1966. 09. 24
  Data urodzenia
  Warszawa

Reżyser, producent, współwłaściciel firmy producenckiej Yeti Films. Studiował literaturę angielską na UW. Absolwent studiów reżyserskich w USA na City University of New York (1993). Za film dyplomowy "Opowiem wam o Ester" otrzymał Nagrodę Główną - Złote Jabłko na National Education Film and Video Festival w Oakland, Kalifornia oraz Nagrodę za najlepszy film i najlepszą reżyserię na Hunter Student Film Festival w Nowym Jorku. Zajmuje się również reżyserią programów telewizyjnych, filmów reklamowych, promocyjnych, teledysków.

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

Nagrody indywidualne
schowaj

 • 2016
  Zamość (Zamojski Festiwal Filmowy "Spotkania z Historią") Nagroda Specjalna
 • 2013
  Nowy Sącz (Festiwal Filmów dla Dzieci i Młodzieży "KinoJazda") Nagroda Główna "Złote Kadry" dla filmu pełnometrażowego; za "ciekawe przedstawienie relacji rodzinnych, bardzo dobrą grę aktorską oraz budującą nastrój muzykę"
 • 2012
  Koszalin (Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film") Nagroda Publiczności
 • 2012
  Chicago (Festiwal Filmu Polskiego w Ameryce) Nagroda Krytyków Chicagowskich
 • 2001
  Poznań (Międzynarodowy Festiwal Filmów Młodego Widza "Ale Kino!") Nagroda Jury Dziecięcego "Marcinek"

Inne nagrody dla ważniejszych filmów
pokaż

2018.12.27 00:55:48
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
MakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agency