Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Crew (zespół)

Ostra, dynamiczna, współcześnie zaaranżowana i brawurowo wykonana muzyka, tak w kilku słowach można określić to, co proponuje zespół Crew z Wybrzeża. Grupę tworzą: Jarosław Chęć, Marcin Bobkowski, Karol Skrzyński, Paweł Dąbrowski i Jarek Prondziński. Grają ze sobą już dość długo, co podkreślają nazwą: choć pisze się ją po angielsku, to czyta po polsku - krew, a symbolizuje silny związek między ludźmi. Grupa ma na swoim koncie kilka sukcesów na różnych przeglądach i festiwalach: Węgorzewo Prince Rock Festiwal - specjalne wyróżnienie głównego sponsora (1995), I miejsce na przeglądzie zespołów trójmiejskich "Pokaż co potrafisz" (1996), I miejsce na Spring Rock Festiwal w Nowej Soli (1997). Crew otrzymała nominację do Fryderyka'98 w kategorii Hard & Heavy. Debiut płytowy to album "M-Brion" (1998) nagrany w gdańskim studiu RED STUDIO. Realizatorem był Piotr Łukaszewski, a producentem Grzegorz Skawiński z grupy O.N.A.

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

    Obsada aktorska
    schowaj

  • 2000
    Film fabularny
    Obsada aktorska

Varia
schowaj

2018.04.19 03:26:05
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Glinka Agencye-teatr.plAnna GostkowskaInstytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego