Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Paweł Krupski

 
zwiń

 • 1994
  Wykształcenie - rok ukończenia studiów
  Wydział Lalkarski PWST w Krakowie - Filia we Wrocławiu

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

  Obsada aktorska
  schowaj

 • 2019
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (premier)
  odcinki:
  LATARENKA (549)
 • 2005 - 2006
  Serial fabularny
  Obsada aktorska
 • 2004 - 2020
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (4 role: niecierpliwy klient pubu "Barbarian"; lekarz anestezjolog w Klinice Anestezjologii i Intensywnej Terapii Akademickiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, który miał znieczulać Mariana "Manuela" Otrębę do badania angiograficznego, a potem reanimujący postrzeloną przezeń Annę Bilewską, w dalszej kolejności podający Marysi Radosz lek uspokajający zszokowanej faktem zastrzelenia Huberta Schultza i stwierdzający zgon mecenasa Olgierda Kaczmarczyka, który zmarł nagle na zawał serca; lekarz w szpitalu, do którego trafił Paweł Nowogrodzki pobity na Dworcu PKP w Kubińcu; lekarz ginekolog-położnik na Oddziale Położniczym Szpitala Klinicznego nr 1 we Wrocławiu odbierający poród Kaliny Adamczyk)
 • 1994
  Film fabularny - telewizyjny
  Obsada aktorska (Sławek, współpracownik pana Władzia)
 • Producent
  schowaj

 • 2014
  Widowisko telewizyjne
  Producent (producent spektaklu)
 • Nagranie muzyki
  schowaj

 • 2013
  Film fabularny - krótkometrażowy
  Nagranie muzyki (pomoc)
 • Opracowanie muzyczne
  schowaj

 • 2012
  Film dokumentalny - fabularyzowany
  Opracowanie muzyczne
2019.12.31 02:07:31
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Glinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa RaszewskiegoStowarzyszenie Autorw Zdj Filmowych