Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Agata Cejba

Również jako: Agata Dura

Agata Cejba - galeria

 
zwiń

 • 1990
  Data urodzenia
 • 2017
  Wykształcenie - rok ukończenia studiów
  Wydział Lalkarski PWST w Krakowie - Filia we Wrocławiu

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

  Obsada aktorska
  schowaj

 • 2018
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (Beata)
  odcinki:
  WSZYSTKO, TYLKO NIE TO (181)
 • 2018
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (Katarzyna, sekretarka w drukarni należącej do Eugeniusza Kucharskiego)
  odcinki:
  23
 • 2017
  Film fabularny - krótkometrażowy
  Obsada aktorska (Sara)
 • 2004 - 2019
  Serial fabularny
  Obsada aktorska (4 role: dziewczyna z ogłoszenia o meblach, które rzekomo wyprzedawał Mikołaj "Mikser" Serczyński; klientka pubu "Barbarian" (odcinek 2486; w napisach nazwisko: Cejba); klientka salonu fryzjerskiego "Victoria" w Wadlewie należącego do Wiktorii Dąbek; Lena, żona Andrzeja Burczyńskiego, współwłaściciela Pracowni Architektonicznej "BPPS", wspólnika Michała Domańskiego (odcinki: 2843, 2893, 2905, 2907, 2910-2911; w napisach nazwisko aktorki: Cejba)
2019.09.18 00:35:06
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
MakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agency