Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

Mateusz Michalak

Filmografia
chronologicznie ↓  ↑  | wg rodzajów | wg funkcji | zwiń

    Producent
    schowaj

  • 2019
    Film animowany
    Producent
  • 2018
    Film animowany
    Producent
  • 2018
    Film animowany
    Kierownictwo produkcji, Producent, Modelowanie, Compositing, Reżyseria światła, Rigging
  • 2018
    Film animowany
    Producent
  • 2017
    Film animowany
    Producent
  • 2017
    Film animowany
    Producent
  • 2016
    Film animowany
    Producent
  • 2016
    Film animowany
    Producent
  • 2016
    Film animowany
    Animacja (koordynacja), Producent
  • 2016
    Film animowany
    Producent
  • 2015
    Film animowany
    Producent
  • 2015
    Film animowany
    Producent
  • 2015
    Film animowany
    Producent, Opracowanie plastyczne
  • 2014
    Film animowany
    Producent
  • 2014
    Film animowany
    Producent, Compositing
  • 2014
    Film animowany
    Producent
  • 2013
    Film animowany
    Producent, Korekta barwna, Compositing
  • 2011
    Film animowany
    Kierownictwo produkcji, Asystent reżysera, Animacja (3D), Producent, Modelowanie (3D)
  • 2011
    Film animowany
    Kierownictwo produkcji, Producent
  • Compositing
    schowaj

  • 2018
    Film animowany
    Kierownictwo produkcji, Producent, Modelowanie, Compositing, Reżyseria światła, Rigging
  • 2016
    Film animowany
    Modelowanie, Dekoracje (3D), Montaż wstępny, Compositing, Animatik
  • 2014
    Film animowany
    Producent, Compositing
  • 2013
    Film animowany
    Producent, Korekta barwna, Compositing
  • Kierownictwo produkcji
    schowaj

  • 2018
    Film animowany
    Kierownictwo produkcji, Producent, Modelowanie, Compositing, Reżyseria światła, Rigging
  • 2011
    Film animowany
    Kierownictwo produkcji, Asystent reżysera, Animacja (3D)
  • 2011
    Film animowany
    Kierownictwo produkcji, Asystent reżysera, Animacja (3D), Producent, Modelowanie (3D)
  • 2011
    Film animowany
    Kierownictwo produkcji, Producent
  • Modelowanie
    schowaj

  • 2018
    Film animowany
    Kierownictwo produkcji, Producent, Modelowanie, Compositing, Reżyseria światła, Rigging
  • 2016
    Film animowany
    Modelowanie, Dekoracje (3D), Montaż wstępny, Compositing, Animatik
  • 2011
    Film animowany
    Kierownictwo produkcji, Asystent reżysera, Animacja (3D), Producent, Modelowanie (3D)
  • 2010
    Film animowany
    Zdjęcia, Montaż, Asystent reżysera, Animacja, Opracowanie plastyczne, Modelowanie (3D), Dekoracje
  • Reżyseria światła
    schowaj

  • 2018
    Film animowany
    Kierownictwo produkcji, Producent, Modelowanie, Compositing, Reżyseria światła, Rigging
  • Rigging
    schowaj

  • 2018
    Film animowany
    Kierownictwo produkcji, Producent, Modelowanie, Compositing, Reżyseria światła, Rigging
  • Obsada aktorska
    schowaj

  • 2017
    Etiuda szkolna
    Obsada aktorska (Yan)
  • Animacja
    schowaj

  • 2016
    Film animowany
    Animacja (koordynacja), Producent
  • 2012
    Film animowany
    Zdjęcia, Animacja
  • 2012
    Film dokumentalny
    Animacja (współpraca), Czołówka (współpraca)
  • 2011
    Film animowany
    Kierownictwo produkcji, Asystent reżysera, Animacja (3D)
  • 2011
    Film animowany
    Kierownictwo produkcji, Asystent reżysera, Animacja (3D), Producent, Modelowanie (3D)
  • 2010
    Film animowany
    Zdjęcia, Montaż, Asystent reżysera, Animacja, Opracowanie plastyczne, Modelowanie (3D), Dekoracje
  • 2009
    Film animowany
    Animacja
  • Montaż
    schowaj

  • 2016 - 2017
    Serial animowany
    Montaż (odcinki: 2-), Efekty specjalne (odcinki: 2-), Kompozycja obrazu (odcinki: 2-)
  • 2013
    Film animowany
    Zdjęcia, Montaż, Producent wykonawczy
  • 2010
    Film animowany
    Zdjęcia, Montaż, Asystent reżysera, Animacja, Opracowanie plastyczne, Modelowanie (3D), Dekoracje
  • 2009
    Film animowany
    Zdjęcia, Montaż
  • Efekty specjalne
    schowaj

  • 2016 - 2017
    Serial animowany
    Montaż (odcinki: 2-), Efekty specjalne (odcinki: 2-), Kompozycja obrazu (odcinki: 2-)
  • 2016
    Etiuda szkolna
    Efekty specjalne (animacja muchy)
  • Dekoracje
    schowaj

  • 2016
    Film animowany
    Modelowanie, Dekoracje (3D), Montaż wstępny, Compositing, Animatik
  • 2010
    Film animowany
    Zdjęcia, Montaż, Asystent reżysera, Animacja, Opracowanie plastyczne, Modelowanie (3D), Dekoracje
  • Montaż wstępny
    schowaj

  • 2016
    Film animowany
    Modelowanie, Dekoracje (3D), Montaż wstępny, Compositing, Animatik
  • Animatik
    schowaj

  • 2016
    Film animowany
    Modelowanie, Dekoracje (3D), Montaż wstępny, Compositing, Animatik
  • Kompozycja obrazu
    schowaj

  • 2016 - 2017
    Serial animowany
    Montaż (odcinki: 2-), Efekty specjalne (odcinki: 2-), Kompozycja obrazu (odcinki: 2-)
  • Producent wykonawczy
    schowaj

  • 2015
    Film animowany
    Producent wykonawczy
  • 2013
    Film animowany
    Zdjęcia, Montaż, Producent wykonawczy
  • 2012
    Film animowany
    Producent wykonawczy
  • 2012
    Film animowany
    Producent wykonawczy
  • Opracowanie plastyczne
    schowaj

  • 2015
    Film animowany
    Producent, Opracowanie plastyczne
  • 2010
    Film animowany
    Zdjęcia, Montaż, Asystent reżysera, Animacja, Opracowanie plastyczne, Modelowanie (3D), Dekoracje
  • Animacja komputerowa
    schowaj

  • 2015
    Film dokumentalny - fabularyzowany
    Animacja komputerowa
  • Zdjęcia
    schowaj

  • 2013
    Film animowany
    Zdjęcia, Montaż, Producent wykonawczy
  • 2012
    Film animowany
    Zdjęcia, Animacja
  • 2010
    Film animowany
    Zdjęcia, Montaż, Asystent reżysera, Animacja, Opracowanie plastyczne, Modelowanie (3D), Dekoracje
  • 2009
    Film animowany
    Zdjęcia, Montaż
  • Współpraca produkcyjna
    schowaj

  • 2013 - 2014
    Serial animowany
    Współpraca produkcyjna (odcinki: 1-13), Szef produkcji (odcinki: 14-39)
  • Szef produkcji
    schowaj

  • 2013 - 2014
    Serial animowany
    Współpraca produkcyjna (odcinki: 1-13), Szef produkcji (odcinki: 14-39)
  • Korekta barwna
    schowaj

  • 2013
    Film animowany
    Producent, Korekta barwna, Compositing
  • Czołówka
    schowaj

  • 2012
    Film dokumentalny
    Animacja (współpraca), Czołówka (współpraca)
  • Asystent reżysera
    schowaj

  • 2011
    Film animowany
    Kierownictwo produkcji, Asystent reżysera, Animacja (3D)
  • 2011
    Film animowany
    Kierownictwo produkcji, Asystent reżysera, Animacja (3D), Producent, Modelowanie (3D)
  • 2010
    Film animowany
    Zdjęcia, Montaż, Asystent reżysera, Animacja, Opracowanie plastyczne, Modelowanie (3D), Dekoracje

Nagrody indywidualne
schowaj

  • 2019
    Września (Ogólnopolski Festiwal Sztuki Filmowej "Prowincjonalia") "Jańcio Wodnik" za najlepszy film animowany
  • 2019
    Nagroda Polskiego Kina Niezależnego im. Jana Machulskiego Nominacja w kategorii: Najlepszy film animowany
  • 2019
    Nagroda Polskiego Kina Niezależnego im. Jana Machulskiego Nominacja w kategorii: Najlepszy film animowany
  • 2018
    Sofia (MFF Animowanych "Golden Kuker") Grand Prix
  • 2018
    Ogólnopolski Festiwal Polskiej Animacji O!PLA I Nagroda "Złoty Tobołek Koziołka Matołka" w kategorii "Studyjna"
  • 2018
    Ogólnopolski Festiwal Polskiej Animacji O!PLA Wyróżnienie w kategorii: Studyjna
  • 2018
    Nagroda Polskiego Kina Niezależnego im. Jana Machulskiego w kategorii: Najlepszy film animowany
  • 2018
    Koszalin (Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film") Nagroda za krótkometrażowy film animowany za "stworzenie konsekwentnego wizualnie i emocjonalnie obrazu miłości która jest niebezpiecznie blisko tego co w nas ukryte , pęknięte i niedoskonałe"
  • 2018
    Gniezno (Ogólnopolski Festiwal Filmów Amatorskich i Niezależnych "Offeliada") Nagroda Główna "Offelia" w kategorii: Animacja
  • 2018
    Espinho (Festival Novos Cineastas "Fest") Nagroda dla najlepszej animacji
  • 2017
    Świdnica (Festiwal Filmów Dokumentalnych "Okiem Młodych") Wyróżnienie
  • 2017
    Radom (Ogólnopolskie Spotkania Filmowe "Kameralne Lato") Nagroda Specjalna
  • 2017
    Peć (Anibar Animation Festival) Nagroda dla najlepszego filmu studenckiego
  • 2017
    Ogólnopolski Festiwal Polskiej Animacji O!PLA II Nagroda "Srebrny Tobołek Koziołka Matołka" w kategorii "Formanimy"
  • 2017
    Ogólnopolski Festiwal Polskiej Animacji O!PLA III Nagroda "Brązowy Tobołek Koziołka Matołka" w kategorii: "Studyjna"
  • 2017
    Nagroda Polskiego Kina Niezależnego im. Jana Machulskiego Nominacja w kategorii: Najlepszy film animowany
  • 2017
    Kraków (Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Etiuda & Anima") Grand Prix "Złoty Jabberwocky" w konkursie "Anima" za "minimalistyczny urok, nowatorską kompozycję kadru i ważne przesłanie"
  • 2017
    Koszalin (Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film") Wyróżnienie za "wyobraźnię i wyjątkową wrażliwość plastyczną"
  • 2017
    Gorzów Wielkopolski (Festiwal Filmów Frapujących) "Frapa" w kategorii: Forma
  • 2017
    Gniezno (Ogólnopolski Festiwal Filmów Amatorskich i Niezależnych "Offeliada") Wyróżnienie Jury Studenckiego
  • 2017
    Espinho (Międzynarodowy Festiwal Animacji "Cinanimaffa") Nagroda za "wysoki artystyczny poziom ,własny styl, umiejętność opowiedzenia historii bez użycia słów, a także za przeprowadzenie widzów po meandrach ludzkiej natury dzięki wykorzystaniu siły animacji"
  • 2017
    Emile Award (Eurpejska Nagroda Filmów Animowanych) Nominacja
  • 2017
    Bydgoszcz (Festiwal Filmów Animowanych "Animocje") Wyróżnienie
  • 2017
    Białystok (Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych "żubrOFFka") Nagroda dla najlepszego filmu animowanego uzasadnienie jury: "Film w perfekcyjny sposób stosuje animację w portretowaniu relacji między matką i synem oraz w odwróceniu ich ról. Zaskakiwał nas co chwilę"
  • 2017
    Bergen (Międzynarodowy Festiwal Filmów Animowanych "Reanima") Nagroda dla najlepszego filmu studenckiego
  • 2016
    Poznań (Międzynarodowy Festiwal Filmów Animowanych "Animator") Nagroda Specjalna im. Wojciecha Juszczaka Nagoda Dyrektora Artystycznego festiwalu za szczególne walory artystyczne; za "interesującą próbę wykazania, że za pomocą filmu abstrakcyjnego można zgłębiać najbardziej mroczne zakamarki ludzkiego umysłu"
  • 2016
    Opole (Festiwal Filmowy "Opolskie Lamy") Grand Prix w Konkursie Etiud Filmowych dla filmu animowanego
  • 2016
    Ogólnopolski Festiwal Polskiej Animacji O!PLA Wyróżnienie Specjalne O!PLA w kategorii" Formanimy"
  • 2016
    Nagroda Polskiego Kina Niezależnego im. Jana Machulskiego w kategorii: Najlepszy film animowany
  • 2016
    Koszalin (Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film") Wyróżnienie za "zabranie nas w egzotyczną podróż do świata swojej wyobraźni"
  • 2016
    Gniezno (Ogólnopolski Festiwal Filmów Amatorskich i Niezależnych "Offeliada") Nagroda Główna "Offelia" w kategorii: Animacja
  • 2016
    Gniezno (Ogólnopolski Festiwal Filmów Amatorskich i Niezależnych "Offeliada") Wyróżnienie Jury Studenckiego
  • 2015
    Split (Festiwal Filmowy) Nagroda Specjalna w Konkursie Filmów Krótkich uzasadnienie jury: "film nagradzamy za odważną pracę kamery, muzykę i dźwięk, które pozwoliły autorce stworzyć obraz, w którym posługuje się abstrakcyjnym, a zarazem poetyckim językiem i pokazuje swoje doskonałe wyczucie tekstury"
  • 2015
    Santiago (Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych "Fesancor") I Nagroda
  • 2015
    Sala Consilina (Toko Filmfestival) Nagroda dla najlepszego filmu animowanego
  • 2015
    Saguenay (Festival Regard sur le court métrage) Nagroda dla najlepszego filmu animowanego
  • 2015
    Ryga (Riga International Film Festival 2Annas) Nagroda dla najlepszego filmu krótkometrażowego
  • 2015
    Poznań (Międzynarodowy Festiwal Filmów Animowanych "Animator") Nagroda SFP dla najlepszego filmu polskiego uzasadnienie jury: "Film, który w innowacyjny sposób porównuje przeszłość oraz skomplikowaną i bolesną teraźniejszość"
  • 2015
    Poznań (Short Waves Festival) Nagroda Główna w konkursie Poznań Open
  • 2015
    Ogólnopolski Festiwal Polskiej Animacji O!PLA II nagroda "Srebrny Tobołek Koziołka Matołka" w kategorii "Studyjna"
  • 2015
    Ogólnopolski Festiwal Polskiej Animacji O!PLA III Nagroda "Brązowy Tobołek Koziołka Matołka" w kategorii: "Studyjna"
  • 2015
    Nowa Sól (Solanin Film Festiwal) Nagroda w kategorii: Kino offowe animacja
  • 2015
    Halle (Festiwal Filmowy "Monstronale") Nagroda dla najlepszego filmu w konkursie międzynarodowym
  • 2015
    Gniezno (Ogólnopolski Festiwal Filmów Amatorskich i Niezależnych "Offeliada") Nagroda Główna "Offelia" w kategorii: Animacja
  • 2015
    Chicago (Festiwal Filmu Polskiego w Ameryce) Nagroda "Odkrywcze Oko" dla młodego utalentowanego twórcy
  • 2015
    Bydgoszcz (Festiwal Filmów Animowanych "Animocje") Nagroda Główna
  • 2015
    Bukareszt (International Digital Film Festival "Kinofest") Nagroda dla najlepszego filmu animowanego
  • 2015
    Białystok (Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych "żubrOFFka") Nagroda dla najlepszego filmu animowanego za "minimalizm i precyzję formy w bezkompromisowej opowieści o ludzkiej naturze"
  • 2014
    Zagrzeb (Światowy Festiwal Filmów Animowanych "AnimaFest") Wyróżnienie Specjalne wyróżnienie przyznane przez członkinię jury Marie-Hélene Girod ze względu na "niełatwy temat przemocy wobec kobiet"
  • 2014
    Poznań (Międzynarodowy Festiwal Filmów Animowanych "Animator") Nagroda Specjalna im. Wojciecha Juszczaka
  • 2014
    Ottawa (Międzynarodowy Festiwal Filmów Animowanych) Grand Prix w kategorii: najlepsza animacja krótkometrażowa
  • 2014
    Nikozja (Festiwal Filmów Animowanych "Countryside Animafest") Grand Prix
  • 2014
    Nagroda Polskiego Kina Niezależnego im. Jana Machulskiego Nominacja w kategorii: Najlepszy film animowany
  • 2014
    Montreal (Les Sommets du Cinema d'Animation) Grand Prix
  • 2014
    Kraków (Krakowski Festiwal Filmowy - Konkurs Polski; do roku 2000 Ogólnopolski Festiwal Filmów Krótkometrażowych) Srebrny Lajkonik dla najlepszego filmu animowanego
  • 2014
    Kraków (Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Etiuda & Anima") Dyplom Honorowy w konkursie "Anima"
  • 2014
    Gniezno (Ogólnopolski Festiwal Filmów Amatorskich i Niezależnych "Offeliada") Wyróżnienie Jury Głównego
  • 2014
    Bilbao (Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych i Krótkometrażowych "Zinebi") Nagroda Cine Club Fas
  • 2014
    Banjaluka (International Animated Film Festival) Nagroda dla najlepszej animacji 2D
  • 2013
    Nagroda Polskiego Kina Niezależnego im. Jana Machulskiego Nominacja w kategorii: Najlepszy film animowany
  • 2013
    Bydgoszcz (Festiwal Filmów Animowanych "Animocje") Wyróżnienie w kategorii filmów studenckich; za "sugestywne wyrażenie emocji"
  • 2012
    Przemyśl (Festiwal Kina Niezależnego CK OFF) Wyróżnienie
  • 2012
    Nowa Sól (Solanin Film Festiwal) Wyróżnienie w kategorii Kina Nowej Formy; za "emocje, wyjątkowe walory artystyczne i tytaniczną pracę"
  • 2012
    Kraków (Krakowski Festiwal Filmowy - Konkurs Polski; do roku 2000 Ogólnopolski Festiwal Filmów Krótkometrażowych) Nagroda Główna "Srebrny Lajkonik" dla najlepszego filmu animowanego
  • 2012
    Kraków (Ogólnopolski Festiwal Autorskich Filmów Animowanych OFAFA) Nagroda Główna w kategorii filmu studenckiego
  • 2012
    Koszalin (Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film") Wyróżnienie za krótkometrażowy film animowany za "umiejętność stworzenia wyrazistych postaci"
  • 2012
    Kędzierzyn-Koźle (Międzynarodowy Festiwal Filmów Niezależnych im. Ireneusza Radzia "Publicystyka") Grand Prix w kategorii filmów amatorskich
  • 2012
    Katowice (Międzynarodowy Festiwal Filmowy "Ars Independent") "Czarny Koń" w Konkursie Animacji za "piękny, ekspresyjny i głęboki obraz psychologicznych relacji bliskich sobie osób"
  • 2012
    Gniezno (Ogólnopolski Festiwal Filmów Amatorskich i Niezależnych "Offeliada") Nagroda Główna "Offelia" w kategorii: Animacja za "tytaniczną pracę i uniwersalizm opowieści"
  • 2011
    Zielona Góra (Letni Festiwal - Kino Niezależne "Filmowa Góra") Nagroda Publiczności
  • 2011
    Warszawa (Międzynarodowy Festiwal Filmowy Up To 21) Nagroda Główna
  • 2011
    Turyn (Międzynarodowa Konferencja Grafiki Komputerowej "View Conference") Nagroda za najlepszy design
  • 2011
    Rychnov nad Kneznou (Festiwal Filmowy) Nagroda dla filmu animowanego
  • 2011
    Łódź (Se-Ma-For Film Festival) Dyplom Dyrektora Festiwalu

Inne nagrody dla ważniejszych filmów
pokaż

2019.02.09 06:36:06
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Glinka Agencye-teatr.plAnna GostkowskaInstytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego