Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

KRÓLOWIE PODWODNEGO NIEBA

  • Serial dokumentalny
  • Produkcja:
    Polska
  • Rok produkcji:
    2012
  • Barwny, 11 odcinków x ok. 30 min

Są takie miejsca na Ziemi, gdzie po przekroczeniu powierzchni wody znajduje się świat, w którym piękno łączy się z tajemnicą, tworząc doskonałość. Aby stać się świadkiem tego osobliwego tandemu reżyser Andrzej Misiuk wyruszył na wyprawę w głąb Morza Andamańskiego. Rafa koralowa to ogromne skupisko żywych organizmów. W jaki sposób zawładnęła wrakiem statku King Cruiser, który zatonął w 1997 roku? Misiuk, stając oko w oko z rekinami sprawdza, czy powtarzane o nich, budzące grozę historie, są prawdziwe. Jak wygląda codzienne życie mieszkańców raf, którzy, jak w magicznym kalejdoskopie, wypełniają kipielą życia pastelową przestrzeń wody? Czy mątwy, meduzy, żółwie, ośmiornice oraz ławice bajecznie kolorowych ryb odkryją swe tajemnice? Ukoronowanie wyprawy stanowi spotkanie z królami podwodnego nieba, którymi niewątpliwie są jedne z największych morskich ryb - majestatyczne i wspaniałe manta ray. Oto spotkanie człowieka z najdoskonalszym artystą świata - naturą.

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2017.02.11 04:26:22
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.pl