Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

RAFY KORALOWE ST. JOHN'S

  • Serial dokumentalny
  • Produkcja:
    Polska
  • Rok produkcji:
    2012
  • Barwny, 13 odcinków x ok. 25 min

Wizyta w wodach Morza Czerwonego szlakiem dużych i małych raf koralowych, tych uczęszczanych przez turystów, jak i tych, do których dociera tylko wyspecjalizowana ekipa safari nurkowego. Przestrzenne, imponujące majestatem i pulsujące życiem rafy St. John's w świetle dnia oraz ciemne, klaustrofobiczne i tajemnicze w nocy. Różni ludzie i różne aspekty morza. Rekiny, mureny i skorpeny - ujmująco piękni acz bezwzględni drapieżcy obok stada tysiąca mieniących się rybek, wirujących tuż pod powierzchnią wody. Filozoficzne podejście do nurkowania twórców 13-odcinkowej serii daje okazję do poznania innych aspektów życia w morzu. Okazuje się, że rafa ma do zaoferowania coś więcej niż tylko ryby, słońce i podwodne, bajecznie kolorowe panoramy.

Zwiastun
pokaż

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2017.02.11 04:25:33
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Piotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof Wellman