Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

SŁONECZNA WŁÓCZNIA

OSTATNIE STARCIE (11)

  • Odcinek serialu
  • 26 min

Zac, istota z wrogiej cywilizacji pozaziemskiej, pragnie za wszelką cenę posiąść moc słonecznej włóczni. Max i Ion są w coraz większym niebezpieczeństwie. Siostra Maxa, Monika, zabiera Iona na dyskotekę. Właśnie tu dochodzi do efektownego pojedynku istot pozaziemskich. [PAT]

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

POWRÓT DO BRAMY SŁOŃCA (12)

  • Odcinek serialu

Max staje się coraz słabszy. Magiczna moc, którą wchłonął ze słonecznej włóczni, z każdą chwilą wyczerpuje jego siły życiowe. Uratować go może jedynie kontakt z przyjaznymi istotami pozaziemskimi. Do Ziemi zbliża się właśnie statek kosmiczny z cywilizacji Jona. Aby spotkać się z przybyszami z kosmosu, Max musi wraz z ojcem polecieć w Andy, do tajemniczej Bramy Słońca, gdzie znaleziono Słoneczną Włócznię. [PAT]

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

NAJWAŻNIEJSZY MECZ (13)

  • Odcinek serialu
  • 26 min

Rodzina Maxa niepokoi się o los chłopca. W Andach następuje bliskie spotkanie trzeciego stopnia z istotami pozaziemskimi. Maxowi zostaje odebrana magiczna moc, a Jon powraca w swój wymiar kosmiczny. Tymczasem w Tardzie trwają przygotowania do jubileuszu miasta. Przed Maxem stoi wielkie, choć całkowicie "ziemskie" zadanie - pokonanie przeciwników w meczu koszykówki. [PAT]

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2019.10.24 00:37:30
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Piotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof Wellman