Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

LOT 001

CZY LECI Z NAMI PROFESOR ? (11)

  • Odcinek serialu
  • 29 min

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

SOBOWTÓR (12)

  • Odcinek serialu
  • 29 min

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

SERIA II

  • Seria

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

ZLOT POETÓW

  • Odcinek serialu

Do Krakowa leci znany krytyk literacki, ponieważ odbywa się tam zlot poetów - lotników. W czasie lotu pasażer opowiada załodze o konkursie jednego wiersza. Każdy może wygrać dużą nagrodę pieniężną, a on sam jest przewodniczącym jury. Steward próbuje napisać wiersz. Choć Stewardessa podrzuca mu rymy, nic z tego nie wychodzi. Pierwszy proponuje Kapitanowi przeróbkę wiersza Mickiewicza i wysłanie go na konkurs. Jest pewien, że w ten sposób zwyciężą. W Krakowie krytyk zabiera kartkę z wierszem pilotów. W barze załoga oczekuje na wiadomość o wynikach konkursu. Okazuje się jednak, że wybór Pierwszego nie był najszczęśliwszy...

CZARNA PANTERA

  • Odcinek serialu

Linią lotniczą IKAR leci na safari do Nairobi pewien myśliwy. Gosi oświadcza się kurdupel, który jej się nie podoba, ale którego chyba kocha, więc ma trudny do rozwiązania problem... W czasie lotu myśliwy przyznaje się Stewardowi, że tylko pozuje na zapalczywego myśliwego. Tak naprawdę nie zabija zwierząt. Na safari leci, by wygrać 50 tysięcy dolarów za sfotografowanie czarnej pantery. Gdy samolot wpada w turbulencję z kabiny pasażerskiej wychodzi kurdupel i krzyżuje plany myśliwego.

OKUP

  • Odcinek serialu

Do Miami leci biznesmenka , której porwano męża. Wiezie w torbie okup - 50 tysięcy dolarów. W Miami kobieta oddaje torbę porywaczowi i wraca do samolotu, jednak bez męża. Opowiada, że pieniądze dała własnemu mężowi, po to, by się go pozbyć, a nie odzyskać. Tymczasem ten pojawia się w samolocie i oferuje żonie ową sumkę jako wkład we wspólny interes... Między małżonkami dochodzi do ugody. Uradowany mąż ostrzeliwuje załogę z pistoletu na wodę.

OSTATNI SKOK

  • Odcinek serialu

Do Berlina leci groźny psychopata-dusiciel w towarzystwie ochroniarza. Ma kaganiec na twarzy i zakneblowane usta. Krzysztof K. - pseudonim "Ksywka" - dusi kobiety, pekluje je w słoikach i zjada. Jest obywatelem Niemiec, więc będzie sądzony w Berlinie. Stewardessa podejrzewa, że psychopata założył kaganiec ochroniarzowi a sam przebrał się w jego strój. Załoga wspólnymi siłami przekazuje ochroniarza policji berlińskiej jako przestępcę, a w czasie lotu powrotnego Stewardessa zdejmuje psychopacie kaganiec i knebel... Wcale nie jest pewne, czy jej podejrzenia były słuszne... Czy coś może uratować załogę przed pożarciem?

2017.02.11 05:59:53
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.pl