Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

MECENAS LENA BARSKA

 • Serial fabularny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2017
 • Premiera:
  2017. 10. 01
 • Barwny, odcinki x ok. 43 min

Historia atrakcyjnej czterdziestoletniej prawniczki, która podejmuje się prowadzenia najtrudniejszych spraw z dziedziny prawa rodzinnego, a prywatnie zmaga się z wyzwaniami, jakich nie szczędzi jej własna patchworkowa familia z dwójką nastoletnich dzieci oraz byłym mężem i jego nową miłością na czele.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

1

 • Odcinek serialu

Lena, zmęczona po wygranej rozprawie, śpieszy na kolejne spotkanie do kancelarii W biegu posila się fast-foodem, co skutkuje okazałymi śladami po keczupie na twarzy i ubraniu. W takim stanie spotyka swojego byłego męża i jego nową partnerką życiową - Żanetą, która jest niezwykle atrakcyjną kobietą. Lena nie może uwierzyć w metamorfozę Jurka, który przy młodej dziewczynie wydaje się zupełnie innym mężczyzną. Dzieci pary z niesmakiem wysłuchują miłosnych wierszy Żanety pisanych dla Jurka. Córka namawia Lenę, żeby ona również poszukała swojej drugiej połówki. Wkrótce jednak uczuciowe życie Aśki komplikuje się i dziewczyna całkowicie zmienia swoje podejście do spraw sercowych.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2

 • Odcinek serialu

Rano, kiedy Lena śpieszy się do pracy, Jurek pojawia się z niespodzianką. Jest nią nieco spóźniony - ale za to wyjątkowo efektowny - prezent urodzinowy dla Aśki. Dziewczyna jest zachwycona, czego nie da się powiedzieć o Lenie, która jako jedyna w tym gronie stąpa po ziemi i przeczuwa skutki genialnego pomysłu eks-męża. Jednak, zamiast cierpliwie perswadować, postanawia sprawić, by Jurek też odczuł je na własnej skórze. Na efekty nie musi długo czekać, ale rozwój wypadków przerasta jej oczekiwania i w konsekwencji prowadzi do nieoczekiwanego spotkania po latach z mężczyzną, który był miłością jej życia. Tymczasem do kancelarii zwraca się o pomoc Weronika, mama 6-letniego Antosia. Ojciec dziecka, Rafał, który go nie chciał i namawiał Weronikę do aborcji, teraz niespodziewanie znowu się pojawił i domaga się kontaktu z synem. Weronika, która bardzo ciężko przeżyła zawód jaki jej sprawił, nie wierzy w jego nagłą przemianę i nie chce narażać syna na podobne zranienie. Rafał zaklina się jednak, że jest już innym człowiekiem i błaga by dała mu jeszcze jedną szansę. Czy Weronika powinna mu zaufać? Z jednej strony jej dziecko mogłoby odzyskać ojca, z drugiej – nie chce ryzykować, że Antoś przeżyje tak bolesny zawód jak ona.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2017.10.17 01:36:24
© 1998-2017 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi. Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Fotos-Art Robert PakaPiotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin Makowski