Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

POD WSPÓLNYM NIEBEM

PARA - PSYCHOLOGIA (11)

  • Odcinek serialu

Dżesika postanawia nauczyć pasierba Romana, jak to się robi z dziewczynami w ramach intrygi Monteckich rozkochać w sobie, uwieść i rzucić Julię, a w konsekwencji doprowadzić Kapuleckich do opuszczenia loftu, żeby Monteccy mogli bez odszkodowania wrócić na stare śmieci, a nie gnieździć się w graciarni. Julię odwiedza rozpasana seksualnie koleżanka Dominika, która zdradza się ze swoim wcześniejszym romansem z Romanem. Dominika prowokuje Julię do zmiany jej prostolinijnego podejścia do miłości i małżeństwa. Bartek tworzy podprogową reklamę swojej osoby na antenie antyrządowej telewizji WTO i w celu niby przypadkowego jej obejrzenia organizuje spotkanie młodzieży z kręgów Monteckich i Kapuleckich, by w efekcie przekonać do siebie Julię. Chyba bezskutecznie, skoro Julia i Roman w konsekwencji i tak niemal wpadają sobie w ramiona. [TVP]

KUFER TROJAŃSKI (12)

  • Odcinek serialu

Bożena ma wyrzuty sumienia i namawia męża Bożydara, by wyciągnął rękę do Monteckich. Zapraszają ich na oglądanie meczu polskiej reprezentacji na swojej wielkiej plazmie. Chwilowo wydaje się, że wszystko skończy się happy endem. Na wielkiej kanapie wrodzy sobie dotąd mohery i lemingi niemal się do siebie tulą w narodowym sportowym katharsis. Niestety, ten piękny landszaft burzy niegasnące intryganctwo Dżesiki i pragnienie Bożydara, by odnaleźć skarb. Wiktoria umieszczona na czas meczu w kufrze w graciarni eksploruje wykrywaczem wrogie terytorium, trafia na tajemne przejście do podziemi pofabrycznego loftu i jego graciarni. Odkrywa, gdzie tak naprawdę nadaje wraże WTO. To jednak nic przy tym, co sprokurowała Dżesika. Z pomocą czarnych sił większości Monteckich, Dżesika w ohydny sposób przemontowuje dla zniekształcenia przekazu nagrane komórką słowa Romana. Następnie wysyła je na maila Julii. Roman oczywiście nic o tym nie wie. Julia po odsłuchaniu fake newsa Romana z miłości gwałtownie przechodzi do nienawiści. Wielkie uczucie zostaje wystawione na żer intrygi. Dżesika tę bitwę wygrywa, ale czy wygra wojnę? Okaże się w następnym sezonie serialu. [TVP]

2017.12.11 01:18:27
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Piotr LitwicMuzeum KinematografiiMakuFly Marcin MakowskiKrzysztof Wellman