Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

WOW

PECHOWY DZIEŃ (11)

  • Odcinek serialu
  • 26 min

Andy to miły chłopiec, ale niezbyt lubiany przez rówieśników. Wyśmiewa się z niego cała klasa, ma bowiem ciągle jakiegoś pecha. Chłopak bardzo chce go pokonać, a pomagają mu Jim i Wow. Okazuje się jednak, że Andy walczyć musi z własną naturą, swym bałaganiarstwem i lenistwem.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

WEEKEND NA WZGÓRZU (12)

  • Odcinek serialu
  • 26 min

Doktor przeżywa drobne załamanie spowodowane ciągłym polowaniem na Wow. Postanawia wyjechać do schroniska na wzgórzu, by wypocząć. W to samo miejsce udaje się również na weekend rodzina Batesów razem z Wow.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

MYŚLIWY ZABÓJCA (13)

  • Odcinek serialu
  • 26 min

Mary i Mat postanawiają się pobrać. Rodzina Batesów pomaga im urządzić wesele. Podczas przyjęcia, w ogólnym zamieszaniu, Morgan kradnie Wow. Doktor, który wymyślił system kontrolujący wirusy komputerowe, nazwany "Myśliwy zabójca", zamierza wyjechać z Laurentine. Mary i Mat zapraszają go na wesele. Doktor wykrywa perfidny podstęp Morgana i pomaga Jimowi odzyskać Wow.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2017.02.11 05:39:32
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
e-teatr.plAnna GostkowskaInstytut Teatralny im. Zbigniewa RaszewskiegoStowarzyszenie Autorw Zdj Filmowych