Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

TAJEMNICA TAJEMNIC

 • Film dokumentalny
 • Produkcja:
  Polska
 • Rok produkcji:
  2013
 • Barwny, 55 min

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

Nagrody
schowaj

 • 2013
  Częstochowa (Polonijny Festiwal Multimedialny "Polskie ojczyzny")-III Nagroda w kategorii: Filmy dokumentalne
 • 2014
  Niepokalanów (Międzynarodowy Katolicki Festiwal Filmów i Multimediów)-III Nagroda w kategorii: film dokumentalny
  za "ukazanie walki ks. kard. Stefana Wyszyńskiego i ks. kard. Karola Wojtyły o duchowe ocalenie Polski i zachowanie narodowej tożsamości"
 • 2014
  Gdynia (Ogólnopolski Festiwal Filmowy "Niepokorni, Niezłomni, Wyklęci")-Nagroda im. Janusza Krupskiego
  za "odważne i niezwykłe spojrzenie na historię najnowszą, w której uderza świadomość i przekonanie o tym, że Bóg jest Panem historii, a pośredniczką w drodze do Boga Maryja i wobec tego ludzka aktywność, modlitwy mogą być tą niezwykłą realizacją codziennych relacji z Bogiem, które sprawiają cuda w historii"
2017.02.11 03:16:50
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego