Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

NAD ROZLEWISKIEM...

11

  • Odcinek serialu

Kasia mówi Czarkowi o problemach nękających mieszkańców rozlewiska i prosi go o wstawiennictwo u szefa. Konrad wszystkie swoje siły angażuje w projekt drogi omijającej najpiękniejsze miejsca, w czym dzielnie pomaga mu Tomasz. Tymczasem Marysia kontynuuje romans z Krzysztofem. Małgosia dowiaduje się, że córka ją okłamuje. Agata traci pracę i mieszkanie i zamieszkuje w domu Marysi razem z Kubą. Agata i Kuba spędzają razem wiele czasu i coraz lepiej dogadują się. Wygląda na to, że łączy ich nie tylko identyczna sytuacja zawodowa. Wreszcie zabiegi Róży kończą się po jej myśli. Maciej zaprasza na randkę Mirkę i przyciśnięty do muru wyznaje jej miłość. Konrad kończy projekt i razem z Małgosią zawożą go wraz z petycją do gminy. Niestety, petycja zostaje odrzucona. Małgosia bardzo to przeżywa. [TVP]

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

12

  • Odcinek serialu

Budowa drogi w dalszym ciągu bulwersuje mieszkańców rozlewiska. Basia podsuwa Małgosi pomysł, aby o pomoc poprosić Stratę. Piernacki chwali się ślubnym garniturem i namawia Tomasza na małżeństwo z Basią. Marysia denerwuje się rozwodem z Kubą, ale Basia popiera jej decyzję. Agata namawia Kubę, aby jeszcze raz porozmawiał z Marysią, ta jednak nie dopuszcza myśli o pogodzeniu się i wycofaniu pozwu. Kuba oznajmia Agacie, że już nie kocha Marysi. Strata przyjeżdża nad rozlewisko z dziennikarką z TVP, która przeprowadza wywiad z Małgosią i Ewą Stern. Marysia po rozwodzie żegna się z Kubą. Bardzo przeżywa rozpad małżeństwa. Siedząc w kawiarni widzi byłego męża i Agatę, którzy wyglądają na bardzo szczęśliwych. Marysia wraca nad rozlewisko prosto do domku Krzysztofa. Chłopak wyznaje jej miłość i prosi, aby zamieszkała z nim. Po rozmowie z matką, Marysia wprowadza się do Krzysztofa. Orest powraca z mistrzostw fryzjerstwa z wieloma propozycjami pracy w całej Europie. Elwira boi się, że znowu zostanie sama. Wroński przywozi do kościoła swoją Drogę Krzyżową, która wzbudza zachwyt. Do Małgosi dociera zła wiadomość o budowie drogi. Tomasz zamierza oświadczyć się Basi. [TVP]

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

13

  • Odcinek serialu

Marysia mówi Konradowi, że zamierza sprzedać dom w Warszawie i zamieszkać nad rozlewiskiem. Karolak popada w depresję, przestaje jeść i przygotowuje się do śmierci. Podczas spowiedzi ksiądz budzi w nim chęć do życia. Po próbie w kościele Mirka wyznaje miłość Maciejowi. Basia z Tomaszem uzgadniają datę ślubu w USC. Okazuje się, że w tym samym dniu również Ewa Stern i Piernacki zaplanowali swoją uroczystość. Szykuje się podwójne wesele. Przed ślubem panie udają się do stolicy na zakupy. W warszawskim domu Małgosia spotyka Kubę, który przyszedł odddać klucze. Ewa Stern mówi Basi, że ma córkę. Porzuciła ją przed laty dla aktorskiej kariery. Teraz próbuje nawiązać z nią kontakt. Małgosia zajmuje się orgnizacją wesel w pensjonacie, uzgadnia ślubne menu. Wreszcie nadchodzi długo oczekiwany dzień i obie pary biorą ślub na mostku zakochanych, w otoczeniu wszystkich mieszkańców rozlewiska. Podczas ceremonii Małgosia mdleje i karetka odwozi ją do szpitala. Po powrocie ze szpitala bierze ślub z Konradem. Marysia jest szczęśliwa z Krzysztofem. Paula wyjeżdża wraz z dziećmi do męża, do Kanady. Orest roztacza przed Elwirą plany podboju Warszawy. Róża rozmawia z Karolem o pustce, jaka pozostała po Macieju, który zamieszkał z Mirką. Pod koniec lata Małgosia podsumowuje ostatnie wydarzenia nad rozlewiskiem. [TVP]

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2018.02.23 00:15:36
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Glinka Agencye-teatr.plAnna GostkowskaInstytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego