Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

PAMIĘTAJ O MNIE

  • Film fabularny - krótkometrażowy
  • Produkcja:
    Polska
  • Rok produkcji:
    2011
  • Barwny, 40 min

Trójmiasto, współcześnie. Pochodząca z zamożnego domu 16-letnia Agata przeżywa trudny czas. Skłócona z rodzicami, zdradzona przez swojego chłopaka i oszukana przez najlepszą przyjaciółkę, czuje się samotna i nikomu niepotrzebna. Przypadek sprawia, że któregoś dnia poznaje Piotra - bezdomnego mężczyznę w średnim wieku. Przejęta jego losem, zaczyna mu pomagać, starając się chociaż trochę ulżyć jego niedoli. Ku swojemu zaskoczeniu odkrywa jednak, że choć Piotr nie posiada niczego, to potrafi czerpać z życia większą radość, niż ona - osoba, która ma wszystkiego pod dostatkiem. Jednocześnie znajduje w nim szczerego, pełnego empatii rozmówcę, przed którym bez problemu się otwiera, co pozwala jej pozbyć się nagromadzonych frustracji i zacząć postrzegać świat w jaśniejszych barwach. Z upływem czasu ich relacja pogłębia się, nabierając romantycznego charakteru. Ale dramatyczna przeszłość Piotra da o sobie znać w najmniej oczekiwanym momencie, jeszcze bardziej komplikując to, co samo życie wystarczająco już poplątało...

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2017.02.11 04:11:51
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego