Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

JULIA

11

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2012

Tadeusz zleca Julii i Maćkowi opracowanie planu kampanii reklamowej kliniki. Julia wpada na pomysł, aby całe przedsięwzięcie oprzeć na historii rodziny Janickich. Hanna jest temu przeciwna. Mimo to, Maciek proponuje Julii aby robili swoje. Nie wychodzi im to jednak na dobre. Hanna jest wściekła, gdy widzi Julię i Maćka przeglądających rodzinne pamiątki. Tymczasem rodzina Kasi ma kłopoty finansowe...

Zwiastun
pokaż

12

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2012

Maciek nie wierzy Jankowi, który podejrzewa, że Julia ma coś wspólnego z handlarzem narkotyków. W międzyczasie dziewczyna chce prosić Tadeusza o zaliczkę, aby pomóc kuzynce. Maciek postanawia się tym zająć. Janiccy natomiast dochodzą do wniosku, że pomysł Julii na kampanię promującą klinikę jest bardzo dobry. Tymczasem między Julią a Jankiem dochodzi do spięcia. Dziewczyna nie wie, że mężczyzna widział ją z Darkiem...

Zwiastun
pokaż

13

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2012

W klinice ma miejsce wystawa promocyjna, którą przygotowała Julia. Na samym początku pojawiają się drobne problemy, ale Julii szybko udaje się wszystko załagodzić. Nawet Janek wydaje się być miły i przyjazny w stosunku do dziewczyny. Wszystko wydaje się iść zgodnie z planem. Wtedy niespodziewanie w klinice pojawia się Darek. Mimo ciężkiego dnia, wieczorem na Julię czeka miła niespodzianka.

Zwiastun
pokaż

14

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2012

Julia próbuje dowiedzieć się od Darka, dlaczego Janek tak ostro zareagował na jego widok. W międzyczasie dziewczyna stara się ukryć przed mamą cały układ z Maćkiem. Alicja dochodzi do wniosku, że Julia nie chce jej pokazać swojego miejsca pracy, bo się jej po prostu wstydzi. Wtedy Julia stawia wszystko na jedną kartę i następnego dnia postanawia zabrać mamę i Natalkę do kliniki. Monika wykorzystuję ten moment, aby zaszkodzić Julii.

Zwiastun
pokaż

15

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2012

Julia zastanawia się czy wyznać mamie całą prawdę o układzie z Maćkiem. Nie wie co ma zrobić, ale ma ogromne wyrzuty sumienia, że okłamuje najbliższych. Tymczasem Kasia ma problemy z Polą. Na dodatek Krzysztof jej nie pomaga. W tym czasie Tadeusz dowiaduje się, że mama Julii jest w Krakowie. Zaprasza ją zatem na kolację. Wieczorem jednak mama z Natalką wyjeżdżają do Lubawic. Julia natomiast postanawia wyznać Janickim prawdę...

Zwiastun
pokaż

16

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2012

Kiedy Julia z Maćkiem chcą wyznać prawdę Janickim, plany krzyżuje im dr Małecka, która pojawia się w wilii z wielką awanturą. Na drugi dzień Janek próbuje dowiedzieć się o co poszło, jednak rodzice ucinają rozmowę. Widać, że to dla nich krepujący temat. Tego samego dnia między Moniką a Jankiem dochodzi do nieporozumienia, w skutek którego oboje postanawiają się rozstać. Monika jest wściekła i całą złość wyładowuje na Julce...

Zwiastun
pokaż

17

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2012

Janek przeprasza Julię za zachowanie Moniki. Tego samego dnia Maciek nie pojawia się w klinice. Julia próbuje się z nim skontaktować. Podejrzewa, że chłopak coś kombinuje. Kiedy Maciek zjawia się w firmie, Julia nie wierzy w jego usprawiedliwienia. Tego samego dnia dziewczyna jest świadkiem szczerej rozmowy między Tadeuszem a Moniką. Następnie Monika próbuje wybadać, co dokładnie Julia usłyszała. Jednocześnie kosmetyczka przeprasza Julię, że dzień wcześniej była dla niej niemiła. Proponuje jej przyjaźń...

Zwiastun
pokaż

18

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2012

Julia rozmawia z Tadeuszem o kolejnych działaniach promocyjnych. Janicki proponuje współpracę z właścicielem drogerii. Kiedy Julia przegląda materiały, niechcący uruchamia alarm i zostaje zamknięta w gabinecie razem z Jankiem. Mężczyzna wykorzystuje ten moment i przeprasza Julię za podejrzenia związane z Darkiem. Wieczorem Janek próbuje porozmawiać z Maćkiem o swoich uczuciach. W międzyczasie Monika nastawia Julię przeciwko Jankowi.

Zwiastun
pokaż

19

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2012

Anita umawia się z Darkiem na randkę. Podczas spotkania chłopak dowiaduje się o Julce rzeczy, o których nie miał pojęcia. Julia obawia się, że Darek wykorzysta te informacje przeciwko niej, dlatego godzi się iść z nim na randkę. Tymczasem Monika próbuje zbliżyć się do Janka. Ten jednak ją odtrąca. Pod koniec dnia Julia dostaje dobrą wiadomość od mamy: Natalka może być operowana jeszcze w tym roku.

Zwiastun
pokaż

20

 • Odcinek serialu
 • Rok produkcji:
  2012

Julia dostaje wielki bukiet kwiatów od tajemniczego wielbiciela. Na karteczce jest tylko napisane "przepraszam". Wszyscy myślą, że to kwiaty od Maćka. Do Julii zgłasza się dziennikarz, który chce napisać artykuł o Janickich. Kiedy Julia konsultuje to z Hanną, Janicka sama chce zając się tą sprawą. W Krakowie pojawia się znany gwiazdor, który jak się okazuje jest znajomym Krzysztofa. Kaja i Pola proszą ojca, aby załatwił im statystowanie w filmie, w którym gra Piotr. Krzysztof w tym celu spotyka się z gwiazdorem...

Zwiastun
pokaż

2019.10.24 01:13:10
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
MakuFly Marcin MakowskiKrzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agency