Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

HALO, HANS! CZYLI NIE ZE MNĄ TE NUMERY!

PRZESYŁKA Z LONDYNU (11)

  • Odcinek serialu

Do miasta przybywa agentka wywiadu brytyjskiego w przebraniu zakonnicy (Piękna Nieznajoma). Aby się z nią spotkać, J-24 także musi przebrać się za duchownego. Hilda jest zrozpaczona - jej mąż nie tylko co chwilę wraca w innym wcieleniu i jest najprawdopodobniej sowieckim szpiegiem, ale jeszcze okazuje się księdzem. Zdeterminowana, by poznać prawdę i ona przebiera się za osobę duchowną. Także pułkownik Jabłuszenko targany wątpliwościami, co do lojalności J-24, postanawia go sprawdzić i zjawia się na spotkaniu w przebraniu biskupa. Swoiste konklawe wywiadów w podziemnej kaplicy przynosi zaskakujące rozwiązanie.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

POLOWANIE NA CZAROWNICE (12)

  • Odcinek serialu

Do miasta przyjeżdża brat pułkownika Jabłuszenki, Stiopa. Ma odegrać rolę księcia Radziwiłła, czatującego na życie Hitlera. Aresztowany, ma podać jako spiskowców szczerych nazistów i w ten sposób przetrzebić szeregi wiernych Hitlerowi oficerów. Niestety, Stiopa ma słabe kwalifikacje na księcia, a ponadto jako spiskowców podaje Goeringa i Hitlera. W to już nawet Brudner nie uwierzy. Chcąc ratować brata, pułkownik Jabłuszenko przebiera się za Goeringa i w obecności Brudnera, niby przypadkowo wyjawia, że przez jakiś czas naprawdę był sowieckim szpiegiem. Zszokowany Brudner usiłuje popełnić samobójstwo.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

KRYPTONIM "JOANNA" (13)

  • Odcinek serialu

Towarzysz Stalin podjął decyzję, że Szczecin ma się stać polskim miastem. Ale jak to zrobić, gdy nie ma tam żadnego Polaka? Zadanie zaszczepienia polskości w Szczecinie otrzymuje doświadczona agentka - pułkownik Joanna i profesor von Oppeln. Niestety, o wszystkim dowiaduje się major Brudner i szybko aresztuje von Oppelna oraz pomagającego mu Jabłuszenkę. Joanna w tajemniczy sposób znika. Kiedy Brudner nabiera pewności, że jego szatański plan doprowadzi wreszcie do zlikwidowania podziemia i dekonspiracji Klopssa, okazuje się, że nic nie jest takim, jakim się wydaje. A w szczególny sposób dotyczy to Joanny.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2017.07.18 01:08:24
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.plAnna Gostkowska