Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

ANIOŁ STRÓŻ

MORDERCZY LEŻAK (11)

  • Odcinek serialu

Gabriel kupuje na aukcji internetowej składany leżak. Sprzęt okazuje się wadliwy, niebezpieczny i problematyczny w rozkładaniu. Tymczasem do Anny przyjeżdża w gościnę wyjątkowo gderliwa i nieuprzejma ciotka. Anna prosi Gabriela by się zaopiekował się staruszką. Niestety ciotka nieopatrznie siada w zepsutym leżaku, a ten nagle składa się i zatrzaskuje. Gabriel wzywa pogotowie. Przyjeżdżają sanitariusze i wynoszą leżak z uwięzioną ciotką. Wkrótce po nich pojawia się inspektor Dzido z informacją, że Gabriel jest aresztowany. [TVN]

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

SZOPKA BETLEJEMSKA (12)

  • Odcinek serialu

W szkole Kuby organizowane jest świąteczne przedstawienie - uczniowie mają odegrać Szopkę Betlejemską. Kuba zachęca Gabriela, żeby wziął udział w spektaklu. Anioł mocno angażuje się w przedsięwzięcie. Zaczyna reżyserować, krytykować małych aktorów. Uważa, że wszystko musi być dokładnie tak, jak to wyglądało w rzeczywistości. Prac nad spektaklem nie ułatwia fakt, że Eryk również dostał rolę i forsuje swoje szatańskie pomysły.Tymczasem Anna ma dylemat - Martyna chce wyjechać na kulig ze swym nowym chłopakiem - umięśnionym byczkiem o tępym spojrzeniu pracującym na bramce w nocnym klubie. Anna nie uważa, żeby taki chłopak był dobrym partnerem dla Martyny. Beata natomiast jest nim zachwycona. [TVN]

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

PIEKIELNY SYLWESTER (13)

  • Odcinek serialu

Dominika jest bardzo niezadowolona z osiągnięć Eryka. Daje mu ostatnią szansę na pozbycie się Gabriela. Ma to zrobić do końca roku. Sylwester zbliża się wielkimi krokami, ale Eryk ma chytry plan. Zaprasza Annę na bal sylwestrowy a Gabrielowi, który ma zostać w domu i opiekować się dziećmi, wciska numer agencji towarzyskiej informując, że tego typu firmy organizują świetne przyjęcia w domu klienta. Gabriel zostaje w domu sam z Kubą. Idąc za radą Eryka, anioł dzwoni do agencji i niebawem w drzwiach stają dwie specyficznie ubrane panienki. Tymczasem okazuje się, że Martyna poszła bawić się do tego samego klubu co jej mama. Anna robi córce awanturę i odprowadza ją do domu. Nie spodziewa się jednak tego, co w swym domu zastanie# [TVN]

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2019.10.24 00:55:57
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Glinka Agencye-teatr.plInstytut Teatralny im. Zbigniewa RaszewskiegoStowarzyszenie Autorw Zdj Filmowych