Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

EGZAMIN Z ŻYCIA

111

  • Odcinek serialu
  • Rok produkcji:
    2008

Francuskiej lekarce Veroniqe udaje się doprowadzić do spotkania z Michałem. Wracają wspomnienia z przeszłości. Karol i Magda wyjeżdżają służbowo do Bydgoszczy. Po raz pierwszy od dawna mają okazję pobyć tylko we dwoje i wyjaśnić sobie nieporozumienia. Do Bydgoszczy wyjeżdża również na występy Anatolij z zespołem, a w ślad za nim Ania z Andrzejem. Ania przygotowuje niezwykły prezent urodzinowy dla Anatolija. Dzięki pomocy jasnowidza Jankowskiego policja wpada na trop porywaczy Emila. Jadwiga niespodziewanie odkrywa w sobie nowe zdolności. Tatiana pomaga w organizacji spotkania autorskiego ze znanym pisarzem Iwo Sokół - Kornackim. Ma to swoje nieoczekiwane konsekwencje. [TVP]

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

112

  • Odcinek serialu
  • Rok produkcji:
    2008

Łukasz dostaje propozycję wyjazdu na prestiżowe szkolenie do Londynu. Pod wpływem rozmowy z Dominiką podejmuje ważną zawodową decyzję. Paczka przyjaciół spotyka się na wieczorze kawalerskim Michała i panieńskim Tatiany. Dla obojga głównych bohaterów imprezy nie jest to beztroski wieczór. Francuska lekarka Veroniqe nadal przebywa w Warszawie, dochodzi do kolejnego spotkania z Michałem. Michał przeżywa rozterki. Tatiana przypadkiem znajduje wizytówkę Veroniqe z odręcznym prywatnym dopiskiem skierowanym do Michała. Nadchodzi dzień ślubu. [TVP]

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

2019.02.19 22:48:57
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.plAnna Gostkowska