Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

EUROTRIP

 • Film fabularny
 • Produkcja:
  USA, Czechy
 • Rok produkcji:
  2004
 • Język:
  angielski, francuski, niemiecki, włoski, japoński
 • Barwny, 90 min

Scott Thomas (Scott Mechlowicz) to typowy amerykański nastolatek: uczy się w miejscowym liceum i namiętnie surfuje w Internecie. Ta ostatnia pasja łączy przyjemne z pożytecznym, bo internetowy znajomy o pseudonimie "Mieke" pomaga mu odrabiać pracę domową z języka niemieckiego. Ale ciągłe przesiadywanie przy komputerze nie przyczynia się to do podtrzymania znajomości z jego dziewczyną Fioną (Kristin Kreuk), która w końcu go rzuca. Przygnębionego chłopaka nie cieszy nawet perspektywa rychłych wakacji, choć "Mieke" zaprasza go do swoich rodzinnych Niemiec. Scott ma jednak obawy co do tej znajomości, na szczęście wkrótce okazuje się, że "Mieke" (Jessica Boehrs) jest bardzo atrakcyjną nastolatką. Scott nie zwleka więc dłużej i rozpoczyna przygotowania do europejskiej wyprawy. W podróży towarzyszy mu jego najlepszy przyjaciel Cooper Harris (Jacob Pitts). We Francji dołącza do nich para znajomych z liceum - zwariowani bliźniacy Jenny (Michelle Trachtenberg) i Jamie (Travis Wester). Celem ich wyprawy jest Berlin, ale zanim do niego dotrą, przeżyją na Starym Kontynencie wiele niezapomnianych przygód.

Ekipa
pełna | skrócona | schowaj

 • Reżyseria
  Jeff Schaffer
   
 • Scenariusz
  Alec Berg
   
  David Mandel
   
  Jeff Schaffer
   
 • Zdjęcia
  David Eggby
   
 • Scenografia
   
 • Scenograf II
   
 • Muzyka
  James L. Venable
   
 • Obsada aktorska
  Scott Mechlowicz
  Scott Thomas
  Jacob Pitts
  Cooper Harris
  Kristin Kreuk
  Fiona
  Cathy Meils
  Mrs. Thomas
2017.02.11 07:06:33
© 1998-2019 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl działa na podstawie art. 2 Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).
Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl współpracuje z TVN w zakresie publikacji promocyjnych materiałów audiowizualnych. Administratorem danych pozyskanych w związku z emisją tych materiałów jest TVN.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.plAnna Gostkowska