Wyszukiwaniex

Proszę wpisać poszukiwane słowo lub jego fragment.

Opcja fragment pozwala wyszukać każde wystąpienie poszukiwanego wyrażenia.

Opcja początek pozwala wyszukać wszystkie tytuły i nazwiska rozpoczynające się od wyszukiwanego wyrażenia.

Opcja dokładnie wyszukuje tylko te filmy i osoby, których tytuły, imiona i/lub nazwiska są takie same jak wyszukiwane wyrażenie.

WAŻNE! Proszę pamiętać, że każda osoba wpisana jest do bazy w formie „nazwisko, imię”. Wyszukując osoby w opcji początek należy wpisać jej nazwisko lub jego początkowy fragment, w opcji dokładnie należy wpisać np. Kowalski, Jan (nie Jan Kowalski). W tej opcji wpisanie przecinka i spacji JEST KONIECZNE.

Szukaj w bazie

"Najbrzydszy samochód świata" najlepszym polskim filmem KFF

3 czerwca 2017

Na zakończonym dziś w Krakowie 57. Krakowskim Festiwalu Filmowym zwycięzcą Konkursu Polskiego został film "Najbrzydszy samochód świata" w reżyserii Grzegorza Szczepaniaka.

Poniżej prezentujemy wszystkie przyznane filmom polskim nagrody wraz z ich uzasadnieniami:

Konkurs Polski


Międzynarodowy Konkurs Filmów Dokumentalnych


Międzynarodowy Konkurs Filmów Krótkometrażowych

  • Srebrny Smok dla najlepszego filmu animowanego: "Dziwny przypadek" w reżyserii Zbigniewa Czapli za "osobiste i błyskotliwe podejście do techniki animacji rotoskopowej oraz za wyjątkową relację pomiędzy tekstem, a rytmem ożywionych obrazów"

Jury Studenckie po obejrzeniu wszystkich konkursowych filmów swoją nagrodę przyznało filmowi "Najbrzydszy samochód świata" w reżyserii Grzegorza Szczepaniaka.


Nagrody Doc Lab Poland

© 1998-2017 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi. Internetowa Baza Filmu Polskiego filmpolski.pl jest bazą danych chronioną przepisami Ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. 2001 nr 128 poz. 1402). Kopiowanie treści zawartych w serwisie bez zgody redakcji zabronione. Kopiowanie i wykorzystywanie fotosów oraz materiałów audiowizualnych zamieszczonych w serwisie bezwzględnie zabronione, z zastrzeżeniem wyjątków przewidzianych przez prawo. Cytowanie fragmentów treści zawartych w serwisie wymaga zgody redakcji. W każdym przypadku konieczne jest podanie źródła w podpisie pod cytowanym fragmentem. W przypadku portali internetowych żródło musi być linkiem do serwisu filmpolski.pl.
Ta strona używa plików cookie. Zapisywanie plików cookies można zablokować, zmieniając ustawienia przeglądarki.
Krzysztof WellmanKrzysztof WiktorGlinka Agencye-teatr.pl